Кармазін вимагає заблокувати картки депутатів-сумісників

На пленарному засіданні Верховної Ради України 5 листопада 2010 року народний депутат України, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін звернувся з вимогою до спікера Верховної Ради України Володимира Литвина заблокувати картки депутатів, які суміщають свої повноваження з роботою у виконавчих структурах влади.

Про це він заявив з трибуни Верховної Ради.

Кармазін зазначив, що сьогодні голосують картки народних депутатів-міністрів, губернаторів і які не з’являються в сесійній залі.  Парламентарій зауважив, що він працює над позовами до Конституційного Суду з даного питання.

Під час звернення до Литвина Кармазін зазначив: «…наголошую, на статтю 88 частину ІІ, де народні депутати України не можуть бути на державній службі, пряма норма Конституції, і 77 частина ІІІ, де кожний народний депутат присягав додержуватись Конституції України і законів України,  виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників, прошу дати доручення   про блокування карток народних депутатів України, яких ніхто не бачив в залі засідання, це і міністри,  і два губернатори, і чотири голови держкомітетів і інші люди. Ці картки сьогодні    працюють, приймаються рішення, любе рішення наше можна визнати неконституційним на цій підставі».

Популярность: 27% [?]