Захисник Вітчизни захистив захисників Вітчизни

Народний депутат України, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін не допустив узаконення дерибану земель оборони.

Сьогодні 04 листопада 2010 року Верховна Рада України розглянула в  другому читанні законопроект № 6430 «Про внесення змін до Закону України «Про використання земель оборони», внесений народним депутатом від Партії регіонів Новіковою Ю.В., який спрямований на прискорення забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, а також членів їх сімей і який передбачає можливість будувати на землях оборони без зміни їх цільового призначення житло як для військовослужбовців та членів їх сімей, так і соціальне і доступне житло.  Розгляд законопроекту не обійшовся без чергового сюрпризу.

Справа в тому, що при підготовці законопроекту до другого читання, Комітетом з питань аграрної політики та земельних відносин поправкою № 4 з тексту проекту було вилучено словосполучення «без зміни їх цільового призначення», що фактично дозволяє роздерибанити землі оборони, не змінюючи цільове призначення земельних ділянок.

На це звернув увагу Юрій Кармазін, зокрема, він зазначив, що  прийнятий в першому читанні текст законопроекту передбачав, що  землі оборони можуть використовуватися для будівництва об’єктів соціально-культурного призначення, житла для військовослужбовців та членів їх сімей, а також соціального та доступного житла без зміни їх цільового призначення. Проте, при підготовці даного законопроекту до другого читання, ключова фраза «без зміни їх цільового призначення» була виключена профільним Комітетом.

Парламентарій  добився голосування зазначеної поправки, яку не було підтримано, а, відтак, вилучено з тексту законопроекту.

Таким чином, Кармазін не дозволив лобістським структурам узаконити дерибан земель оборони. За вказане рішення проголосувало 247 народних обранців.

Популярность: 49% [?]