Юрій Кармазін звернеться до Ніни Карпачової щодо побиття Дмитра Будима

Юрій Кармазін звернеться до Президента України Віктора Януковича та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової у справі побиття учасника акції ВО «Свобода» Дмитра Будима. Про це народний депутат України, правозахисник та лідер Партії Захисників Вітчизни Юрій Кармазін повідомив під час сьогоднішньої прес-конференції в ІА «Новий міст».

«Це неприпустимо, що громадянина України б'ють на подвір'ї облдержадміністрації співробітники міліції, та й ще заступник міського управління МВС Володимир Седлецький присутній при цьому і віддає відповідні накази, а заступник губернатора Іван Ступак знає, що коїться! І це у той день, коли відбувається урочисте засідання з нагоди ратифікації Конвенції про захист прав і свобод людини, — наголосив Юрій Кармазін. — Я буду звертатися до Президента України з приводу тих, хто брав у цьому участь, давав вказівки і знав про це. Я повідомлю Уповноваженого ВР України з прав людини Ніну Карпачову та прохатиму розпочати впровадження, а також вимагатиму від обласного прокурора порушення кримінальної справи. Нема такого закону, згідно з яким можна бити людину ногами по обличчю. Особи, які таке зробили, вчинили злочин, і мають бути взяті під варту. Посадовці ж мають бути звільнені».

Юрій Кармазін зазначив, що цей факт — ще одне підтвердження численним правопорушенням, що мають місце на Дніпропетровщині.

Популярность: 44% [?]