З А Я В А Партії захисників Вітчизни щодо недопущення продажу стратегічної державної судноплавної компанії «Керченська паромна переправа»

Нещодавно Фонд державного майна України офіційно оприлюднив інформацію щодо можливого продажу стратегічної державної судноплавної компанії «Керченська паромна переправа».

ДСК «Керченська паромна переправа» є унікальним транспортним вузлом, який поєднує транспортні артерії України та Російської Федерації і, без сумніву, має стратегічне значення для держави. На сьогодні ДСК «Керченська паромна переправа «Крим-Кубань» є одним з небагатьох рентабельних державних підприємств, яке щорічно перевозить 330 тис. пасажирів, 42 тич. транспортних засобів та 7 тис. тонн вантажів.  Слід зазначити, що пасажирський флот компанії відповідає всім вимогам міжнародних конвенцій.

За останні чотири роки, ДСК «Керченська паромна переправа» стабільно збільшує доходи та прибуток. Так, у 2009 році її чистий дохід зріс на 16,9 % до 39,6 млн. грн., а чистий прибуток – на 10,4 %, до 6,07 млн. грн... В першому півріччі цього року чистий дохід підприємства склав 17,12 млн. грн., а чистий прибуток – 1, 14 млн. грн.

За таких умов ДСК «Керченська паромна переправа» є привабливим об’єктом для нової влади в контексті її продажу за безцінь. Як зазначає Фонд державного майна України, залишкова вартість основних засобів компанії складає 7,72 млн. гривен. Це при рівні річного доходу у 39,6 млн. грн.

Нагадуємо, що стратегічне для України ВАТ ХК «Луганськтепловозмаш», яке забезпечувало Укрзалізницю рухомим складом, було продане за безцінь Російській Федерації.

Вочевидь, на черзі ДСК «Керченська паромна переправа», яке також може бути приватизоване за тіньовою схемою. Продаж цього підприємства загрожує економічній і національній безпеці України.

Нова влада крок за кроком доводить Україну до повного зубожіння та економічного колапсу. Стратегічні підприємства держави віддаються за безцінь олігархічним структурам з іноземним капіталом, повністю знищуючи при цьому економічний потенціал України.

Партія захисників Вітчизни звертається до Президента України як Гаранта Конституції, прем’єр-міністра України, політичних партій, громадських  організацій та засобів масової інформації з проханням не допустити тіньової приватизації стратегічних підприємств України, в тому числі і Державної судноплавної компанії «Керченська паромна переправа «Крим-Кубань».

Хай живе і процвітає незалежна та самостійна Україна!

Господь з нами!

25 жовтня  2010 року                  Центральна Рада Партії захисників Вітчизни

Популярность: 52% [?]