Народному депутату не сподобався сайт дніпропетровської міськради

Народний депутат України та правозахисник Юрій Кармазін виявив цікавість до офіційного сайту дніпропетровської ради dniprorada.gov.ua. До таких дій депутата спонукали численні звернення громадян, котрі заявляли про сфабрикування протоколів громадських слухань, зокрема щодо знищення скверу на користь будівництва торгового центру по вул. Столєтова 1-7 та оцінки землі, яка для одних громадян відбувається за максимальною шкалою, тобто 12%, а для деяких торгових підприємств, котрі мають надприбутки, усього лише 3%, а все інше складають «відкати».

Втім, коли Юрій Кармазін намагався ознайомитися з рішеннями міськради на сайті, то нічого «свіжішого» за 2009 рік не знайшов. «Я зайшов на сайт і побачив, що до 2009 року ще щось можна знайти, а все, що стосується діяльності та рішень за 2010, котрий вже добігає кінця, знайти неможливо, — заявив народний обранець під час сьогоднішньої прес-конференції в ІА «Новий міст». — Якщо рішення такого органу на офіційному сайті для людей недоступні, то це є те, що живить корупцію».

З власних джерел «Дніпрограду» стало відомо, що мер міста Іван Куліченко особисто віддав розпорядження щодо заборони розміщувати рішення міськради на сайті, оскільки вважає цю інформацію секретною.

Популярность: 45% [?]