Юрій Кармазін вступився за дніпропетровський сквер

Народний депутат України, правозахисник та голова Партії Захисників Вітчизни Юрій Кармазін направив генпрокурору, міністру екології та губернатору Дніпропетровщини депутатське звернення, щоби не допустити знищення скверу по вул. Столєтова, 1-7 та пр. газети «Правда».

Як неодноразово повідомляв Дніпроград, війна за цей сквер точиться з 2004 року — місцева влада та підприємці вирішили пожертвувати зеленою зоною заради будівництва чергового магазину «АТБ». Мешканці лівобережжя відстоюють свої інтереси в суді, а ГРАД надає їм консультативно-інформаційну підтримку.

На бік громадян став і Юрій Кармазін. Він просить Генерального прокурора України Олександра Медведька перевірити законність рішення Дніпропетровської міської ради про передачу території скверу під забудову, перевірити факти зловживання посадовцями службовим становищем та бездіяльності прокуратури. Очільник Мінприроди Микола Злочевський та губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул мають передати у прокуратуру результати перевірок у цій справі. Юрій Кармазін просить усіх цих осіб вжити заходів для збереження скверу як «природного об'єкту, що має особливу історико-культурну, наукову, оздоровчу та естетичну цінність в національній екологічній мережі України».

Депутатське звернення подане 14 жовтня. Згідно з законом «Про статус народного депутата України» Юрій Кармазін має отримати відповідь протягом 10 днів.

Популярность: 45% [?]