Юрій Кармазін відвідав Полтавщину

Протягом двох днів, 23 і 24 жовтня, народний депутат України, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін перебував на Полтавщині, де  відвідав м. Лубни, м. Кременчук та Полтаву.

Під час зустрічей з виборцями Ю.Кармазін розповідав не лише про соціальну і політичну ситуацію в Україні, яка склалася після цьогорічних президентських виборів й продовжує загострюватися напередодні виборів до місцевих рад. На Полтавщині лідер Партії захисників Вітчизни також сконцентрував увагу полтавців на численних місцевих проблемах, які гарно відомі йому завдяки великій кількості звернень до громадських приймалень народного депутата в Полтавській області.

В Україні вже не вперше відбуваються і президентські, і парламентські, і місцеві вибори, але проблеми залишаються ті ж самі. Це і корупція, і порушення прав громадян , і бездіяльність місцевої влади. З усіма цими проявами нинішньої корумпованої влади на Полтавщині  готові вести нещадну боротьбу члени Партії захисників Вітчизни, заявив Юрій Кармазін. Причому численні кандидати у депутати до Полтавських місцевих рад у своїх передвиборчих програмах обіцяють не лише боротися з корупцією, а й перемогти її. Для цього, в першу чергу, потрібна воля. І в багатьох членів Партії захисників Вітчизни, які вже проявляли мужність у служінні Батьківщині не лише на її території, а й у «гарячих» точках планети, така воля є.

З кричущими результатами бездіяльності місцевої влади народний депутат України Юрій Кармазін стикнувся вже у перші години свого перебування на Полтавщині. В Лубнах, на святому для кожного українця місці – Кургані Скорботи по жертвам Голодомору, Юрію Кармазіну довелося вносити корективи у свій графік. Бо там, відомий в усьому світі меморіал перетворився практично на смітник. Тож. з ініціативи самого Юрія Кармазіна, його однопартійці провели  незапланований суботник з прибирання території навколо Кургану Скорботи. І цей факт є характерним для багатьох населених пунктів України, в яких одразу ж після наступних місцевих виборів доведеться наводити необхідний порядок після керування поки що діючої корумпованої місцевої влади.

Кожному громадянину України відомо, що будь-який чиновник-корупціонер найбільше боїться гласності, коли про його тіньову діяльність стає відомо всім виборцям. І лідер Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін є одним з найактивніших депутатів Верховної Ради України, який оприлюднює з трибуни парламенту кричущі факти корупції в Україні. Він подав найбільшу кількість депутатських звернень щодо конкретної боротьби з фактами корупції та захисту прав людини. Тож не випадково, що мешканці Полтавщини, які прийшли на зустріч з Юрієм Кармазіним, також повідомляли йому про численні порушення своїх прав. Полтавці впевнені, що Партія захисників Вітчизни виправдає їхню довіру і після проведення місцевих виборів.

Юрій Кармазін попросив виборців Полтави підтримати свого колегу по парламенту, корінного полтавця Олександра Кулика на посаду Полтавського міського голови. У Лубнах Юрій Кармазін закликав голосувати за свого лідера Партії захисників Вітчизни на Полтавщині Миколу Гордієнка, який балотується в обласні депутати.

Також Юрій Кармазін відвідає Кіровоградську, Дніпропетровську, Запорізьку, Сумську області.

Ігор Черчатий

Популярность: 45% [?]