16-17 жовтня на Львівщині побував Голова Партії захисників Вітчизни, сенатор Міжнародного парламенту безпеки і миру, народний депутат України Юрій Кармазін, який зустрівся із виборцями Червонограду, Борислава, Дрогобича, Стебника, Трускавця, Миколаєва

Усюди голову ПЗВ зустрічали стоячи й оплесками. Адже народного депутата, який вже четверту каденцію відстоює інтереси Львівщини на рівні Верховної Ради, тут добре знають.

У виступах Ю. Кармазін наголосив, що Львівщина за ці роки стала для нього надзвичайно близькою. I хоч сам він із Одеси, але у своїй парламентській і правозахисній діяльності найбільше уваги приділяє саме нашій області.

Мешканці Львівщини чомусь постійно звертаються зі своїми проблемами не до представників політичних сил, яких делегували в парламент, а саме до Львівської обласної організації ПЗВ ідо мене, — розповів Ю. Кармазін. – I хоч я дуже зайнятий, особливо на рівні Міжнародного парламенту безпеки і миру, але не можу відмовити їм, оскільки вважаю Львів духовною столицею України, а мешканців міста й області — носіями української аури.

I справді, на зустрічах із виборцями голова ПЗВ продемонстрував чудове знання місцевих проблем. «Дня не буває, щоб я не підготував депутатського запиту по проблемах Львівщини. Але завдячую насамперед обласній організації ПЗВ на чолі з П. Барнацьким, яка оперативно реагує на всі сигнали», — розповів він. Народний обранець наголосив, що Конституційний Суд України перевищив повноваження і вчинив злочин, відмінивши зміни до Основного Закону 2004 р. «КС змінив конституційний лад у державі, на що повноважень не мав, — наголосив Ю. Кармазін. — Судді мають право тлумачити позиції Основного Закону, але аж ніяк не визначати чинність самої Конституції». На його переконання, тепер на них чекає доля їхніх колег із Киргизстану, яких заарештовано. Він розкритикував Закон «Про Кабмін», який розв'язав руки для узурпації Президентом влади. I акцентував, що цей правовий акт потягнув за собою вакханалію в інші закони. Зокрема, в Закон «Про прокуратуру», де внесено пункт, що Генпрокурора можна звільняти «за іншими обставинами». Що це за «обставини» — не прописано. «I виходить, що Генпрокурора мож-на звільнити, скажімо, за те, що він прийде на роботу у вишиванці, — констатував Ю.Кармазін.

Відібрано право парламентського контролю на силовим відомством. «He виключено тепер, що СБУ перетворять в аналог НКВС 1936—1939 років», — підкреслив Ю. Кармазін. А рахунковій палаті залишили лише функцію контролю витрат держкоштів. Як їх контролювати, якщо не знати прибутків, ніхто не знає.

Особливу    увагу    Ю.Кармазін приділив антиукраїнському закону про мову. «Ніхто не вжив дієвих заходів проти прийняття цьо-го закону, — розповів Ю.Кармазін. А Партія захисників Вітчизни, на відміну від політичної тріскотні ура-патріотів, подала адміністративний позов щодо грубих порушень Регламенту ВР при внесенні та реєстрації цього закону. Ми вимагаємо зняти його з реєстрації». Ю.Кармазін заявив, що партія захисників Вітчизни відстоїть право нації на українську мову.

У Червонограді Ю.Кармазін наголосив, що не допустить знищення 5 шахт і звільнення 16000 гірників. У Бориславі підкреслив, що й надалі стоятиме на захисті Прикарпатського УБР і доб'ється від прокуратури, що вона знайде виділені для ремон-ту доріг у регіоні і розкрадених чиновниками 40 млн. грн. Також лідер Партії захисників Вітчизни пообіцяв не допустити розграбування Східницьких джерел. У Дрогобичі дав слово не дозволити ділкам знищити машинобудівний, автокрановий заводи та інші підприємства.

Однак, цього разу поставив умову, що вразі, якщо на цих виборах Львівщина «клюне» на пустопорожні обіцянки інших політичних сил і не підтримає його партію на всіх рівнях, включаючи Львівську облраду і міськраду, то він глибоко замислиться, чи потрібні взагалі отакі круглодобові зусилля на захист інтересів людей, які обирають одних, а потім за захистом йдуть до нього.

Правозахисник Львівщини

Популярность: 48% [?]