Чому Українці стали заробляти менше? (виступ Юрія КАРМАЗІНА в прямому ефірі телеканалу «Україна», програма «Відкритий доступ»)

Народний депутат України, віце-прем’єр міністр опозиційного уряду, Голова Партії захисників вітчизни Юрій Кармазін 30 вересня взяв участь в суспільно-політичному ток-шоу «Відкритий доступ» на телеканалі «Україна», що стартувало у м. Донецьку. Учасники телепрограми обговорювали тему «Чому українці стали заробляти менше?».

Так, у прямому ефірі телеканалу, Ю.Кармазін чітко окреслив найбільш болючі, на його думку, проблеми, які хвилюють громадськість. Це і, зокрема, розчарування людей в пустих передвиборчих обіцянках, далеких від реальних кроків Гаранта держави та правлячої коаліції, відсутність налагодженого зв’язку влада-опозиція, як передумови побудови демократичного цивілізованого суспільства. Відступ від Основного закону — альфи і омеги суспільно-політичного устрою. Крім того, наголосив народний депутат, наразі в суспільстві гостро стоїть декілька спірних питань щодо правового статусу української мови в країні, пенсійного віку, прийняття податкового кодексу.

Особливо занепокоєний опозиціонер стрімким, економічно та соціально не виваженим реформуванням суспільно-політичного життя, що, безумовно позначилося на реальному секторі економіки та відчутно вдарило по кишенях населення. Зокрема, Ю. Кармазін нагадав про необґрунтоване збільшення видатків на  утримання  органів  державної  влади, місцевого самоврядування та їх посадових осіб за рахунок коштів Державного бюджету. Депутат звернув увагу, що на сьогодні в Україні – найбільший за кількістю посадовців уряд, що є важким фінансовим тягарем для економіки країни. Критикуючи позицію подібних анти державницьких дій, Голова партії Захисників вітчизни, вказав на безвідповідальність можновладність та непослідовність в публічній пропаганді на початку липня 2010 року відносно скорочення видатків поточного року на державне управління та інші потреби й відпрацювання додаткових заходів соціального захисту населення, що дадуть українському суспільству можливість витримати фінансово-економічну турбулентність у зовнішньому світі.

Згадав Юрій Анатолійович також і про запропонований урядом проект Податкового кодексу, котрий завдяки зусиллям опозиції не вдалося «протягнути», що, зрештою, зупинило згортання левової частки малого та середнього бізнесу в Україні. Натомість, вже сьогодні, наголосив опозиціонер, серед підприємців зростає соціальна напруга, пов’язана із запланованим проурядовим збільшенням Єдиного податку у розмірі 33%. Багато з підприємців наразі закривають власну справу, побоюючись не витримати податкового навантаження. Незадоволені «податковими нововведеннями» і власники транспортних засобів, оскільки в проекті Податкового кодексу пропонується збільшити відповідний податок до 40% в залежності від об’єму двигуна.

Як і для більшості українців болючим для Кармазіна Ю.А. є мовне питання, що є ніщо іншим, як спробою владних партій відновити свої електоральні позиції в базових південно-східних областях, «приватизувати» Донеччину та «задушити» українську мову в її зародку. Адже ми всі — УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД й кожному добре відомо, що наразі мова йде про утиснення саме української мови, а не російської, тому запропоноване на хвилі популізму мовне питання є злочином проти власного народу, його права на самовизначення, те, за що віками боролися наші прадіди.

Р.S. Безумовно, на тлі економічної кризи,  зменшення статків власного бюджету відчув на собі чи не кожен українець. Реформаторська політика провладної коаліції, як не крути, знайшла своє відображення в і без того спорожнілих за останній час кишенях громадян. Лише в порівнянні з липнем цього року середня заробітна плата знизилася на 3,7%. Натомість, 23 вересня Кабмін підвищив посадові оклади працівникам бюджетної сфери, оплата праці яких здійснюється на основі Єдиної тарифної сітки розрядів, виходячи з посадового окладу працівника 1 тарифного розряду, з 570 до 586 гривень.

Варто нагадати, під час перебування у європейській столиці – Брюсселі – президент України Віктор Янукович в ексклюзивному інтерв’ю українській службі Бі-Бі-Сі зазначав: Люди хочуть відчувати кожен рік покращення свого власного життя, створення робочих місць, прозорих законів. Люди повинні відчувати, що їх права з року в рік стають все більш захищеними. Хочеться вірити, що головне гасло кандидата у президенти Віктора Януковича та його команди «Україна для людей»  передбачало передусім турботу про пересічних українців. Адже стабільне реформування України фахівцями, які відірвані від реального життя та які не відчувають повсякденних реалій сьогодення й не замислюються, як люди харчуються, скільки працюють тощо свідчать про безвідповідальне ставлення до майбутнього нації. Вже нині більшість молоді через запропоновані новітні реформи і ставлення до свобод особистості без жалю їдуть з країни, оскільки мріють про нормальне і стабільне життя.

ВІТОСЛАВСЬКА Ю.В.

Популярность: 26% [?]