Представник Президента у Верховній Раді подякував Ю.Кармазіну за пропозиції до закону про розподіл продукції

Представник Президента України у Верховній Раді Юрій Мірошниченко, 23 вересня доповідаючи законопроект „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування угод про розподіл продукції” з пропозиціями Президента України, подякував народному депутату, Голові Партії захисників Вітчизни Юрію Кармазіну за пропозиції до відповідного Закону та звернення на ім’я Президента.

«Шановні колеги, я хотів звернути вашу увагу на приклад цивілізованої, я б навіть сказав, зразкової співпраці наших державних інститутів, зокрема, Президента України з опозицією. Ці пропозиції готувалися в результаті серйозного аналізу і зініційований цей аналіз був нашим колегою Юрієм Анатолійовичем Кармазіним, який звернувся на ім’я Президента, звертаючи увагу на цілий ряд тих обставин, які би спричинили негативні наслідки для нашої держави. Що стосується самого змісту зауважень, то вони базуються на порушенні в цьому законі цілого ряду положень Конституції, інших кодексів і покликані на те, щоб виправити цю ситуацію», — зазначив Ю.Мірошниченко.

В свою чергу Ю.Кармазін зауважив, що при прийнятті цього законопроекту він вносив багато пропозицій, і потім, на жаль, Верховна Рада їх не підтримала: «Я звернувся з обґрунтуванням цих позицій до Президента  і показав, що ми забираємо у народу права на надра, передбачені Конституцією. Я показав, що вартість цього закону мільярди і що тут є порушення закону. Я хочу подякувати Президенту, я в листі це зробив, і апарату в особі Юрія Мірошниченка, і інших законодавців, які працювали над цим. Тут вісім сторінок поправок. Зараз вони враховані. Я думаю, що цей закон уже забезпечує верховенство Конституції і закону на всій території і не дасть змогу розтаскати просто так наш шельф і робити якісь угоди вище закону».

Нагадаємо,  Народний депутат, віце-прем’єр-міністр опозиційного уряду, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін спрямував депутатське звернення до Президента України Віктора Януковича з проханням заветувати Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування угод про розподіл продукції». Ю.Кармазін зауважив, що закон є лобістським. У своєму зверненні народний депутат зазначив, «і неозброєним оком видно, що зміни приймались на догоду ділкам, які шляхом шахрайських оборудок намагаються позбавити народ України виключного конституційного права на надра, що завдасть непоправних багатомільярдних збитків економіці України, призведе до втрати енергетичної незалежності держави та загрожує національній безпеці України».

В свою чергу, Президент України Віктор Янукович застосував право вето до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування угод про розподіл продукції» з урахуванням пропозицій народного депутата України Юрія Кармазіна.

23 вересня Верховна Рада України прийняла в цілому Закон (реєстраційний номер 5376) „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування угод про розподіл продукції” з урахуванням пропозицій Президента.

Прес-служба Партії захисників Вітчизни

Популярность: 51% [?]