Гаранта попереджають про наслідки

Партія регіонів не розуміє, до яких наслідків може призвести скасування політичної реформи 2004 року.

Про це в коментарі сказав народний депутат, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін.

“Політична воля Партії регіонів в Конституційному Суді достатньо сильна для того, щоби здійснюватись в державі. Як і в інших інстанціях правосуддя. Але вони не розуміють, що роблять. Коли буде нова Конституція, то нам не буде потрібен президент, який давав присягу на старій. Януковича обирали з куцими повноваження, практично з повноваженнями англійської королеви. Інше питання, що опинившись на чолі політичної сили, яка сьогодні змогла переламати у Верховній Раді хребет порядності і законності, він очолив коаліцію “тушок”. І отримав повноту владу більшу, ніж була по Конституції 1996 року”, — зазначив він.

За словами депутата, “регіонали” не усвідомлюють, що опозиція подякує їм за скасування політреформи 2004 року. “Тому що ми зробимо все установленими законодавством засобами для того, щоб одразу ж були дострокові вибори наступного президента. Просто так отримати повноваження не вдасться ні Януковичу, ні комусь іншому”, — пояснив Кармазін.

“Тоді Янукович застопорить своїх “яничар” і скаже: “Хлопці, стоп, тихенько. З цього моменту спішіть повільно так, щоб у мене вже до кінця строк добігав. І напишіть, що це стосується наступного президента. Щоб я нормально на посаді добув”, — додав народний депутат.

Нагадаємо, сьогодні були приведені до присяги судді Конституційного Суду Михайло Запорожець, Олег Сергійчук, Наталія Шаптала та Михайло Гультай. Найближчим часом вони мають розглянути подання депутатів щодо конституційності політичної реформи 2004 року, яка перерозподілила повноваження президента на користь парламенту та уряду. Очікується, що суд ухвалить рішення про скасування політрефоми.

Источник Gazeta.ua

Популярность: 47% [?]