Ю. Кармазін звернувся до В.Януковича з вимогою відновити конституційні права Партії захисників Вітчизни на розміщення політичної реклами

Народний депутат, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін звернувся до Віктора Януковича як до Гаранта Конституції вжити негайних заходів з відновлення конституційних прав Партії захисників Вітчизни на розміщення політичної реклами та вирішити питання щодо звільнення з посади Голови Звенигородської районної державної адміністрації В.Мельнічука. Також народний депутат вимагає припинити і не допустити подальше втручання посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування у діяльність політичних партій та у передвиборчу агітацію.

Як зазначає Юрій Кармазін, 14 вересня в м. Звенигородка та Звенигородському районі Черкаської області, «до речі в місті де я народився та район якого є Батьківщиною Т.Г. Шевченка», Партія захисників Вітчизни розмістила три білборди в якості політичної реклами. «Однак ці білборди не пробули і трьох днів, оскільки 16 вересня, за прямою вказівкою Голови Звенигородської районної державної адміністрації В.Мельнічука політична реклама Партії захисників Вітчизни серед білого дня була заклеєна рекламою Партії Регіонів. Наголошую, що відповідно до укладеного договору на розміщення зовнішньої реклами 15.09.2010 Партія захисників Вітчизни оплатила в установленому законодавством порядку оренду рекламних площ, а також друк рекламного  сюжету», — повідомив Ю.Кармазін. Такі дії, за словами народного депутата, не можна назвати нічим іншим як пограбуванням, яке відбулось за підтримки голови райдержадміністрації. Крім того, слід зазначити, що в м. Звенигородка в міській і районній радах існує фракція Блоку Юрія Кармазіна, однак це не завадило В.Мельнічуку дати вказівку на незаконне зняття реклами Партії захисників Вітчизни.

Також дуже обурює той факт, говорить народний депутат, що на звернення Голови Звенигородської районної організації Партії захисників Вітчизни Ф.Білецького про незаконність зняття політичної реклами, Голова Звенигородської райдержадміністрації пояснив це тим, що, по-перше, його не запитали, а по-друге – повинен приїхати губернатор. «На мою думку, такі дії В.Мельнічука є прямим втручанням в діяльність політичної партії, що прямо заборонено Конституцією та Законом України «Про політичні партії в Україні». На розміщеному білборді було зображення народного депутата України Кармазіна Ю.А., а тому незаконне зняття цього зображення є перешкоджанням діяльності народного депутата, за що ст. 351 КК України передбачена кримінальна відповідальність.

Ю.Кармазін повідомив, що процес зняття реклами Партії захисників Вітчизни зафіксовано на відео, яке він додав до звернення на компакт-диску. Також з цими матеріалами можна ознайомитись за наступною Інтернет-адресою: http://pro-vincia.com.ua/news-h-6629.html

Крім того народний депутат нагадав, що відповідно до ст. 36 Конституції України всі об’єднання громадян, в тому числі і політичні партії, є рівними перед законом.

В статті 4 Закону України «Про політичні партії в Україні» чітко зазначено, що органам державної влади, органам місцевого самоврядування, їх посадовим особам заборонено виокремлювати у своєму ставленні певні політичні   партії  чи  надавати  їм  привілеї,  а  також  сприяти політичним  партіям,  якщо  інше   не   передбачено   законом,   у провадженні їх діяльності. Втручання з боку органів державної влади та органів місцевого самоврядування або їх  посадових  осіб  у  створення  і  внутрішню діяльність    політичних   партій   та   їх   місцевих   осередків  забороняється.

Також Ю. Кармазін звернувся до Генерального Прокурора України О. Медведька з вимогою порушити кримінальну справу відносно Голови Звенигородської районної державної адміністрації В. Мельнічука та притягнути його до відповідальності.

Прес-служба Партії захисників Вітчизни

Популярность: 60% [?]