Увага! Провладна партія бажає бачити лише свою рекламу…

Ще зовсім недавно почалися передвиборчі перегони, а в Черкаській області уже йдуть порушення рекламної кампанії. В Черкасах задіяний адмін. ресурс! Зі слів власника біг бордів в місті Звенигородка Олексія (0974604911), мер районного центру Звенигородка дав вказівку заклеїти біг борди Партії захисників Вітчизни, рекламою Партії Регіонів. Сам мер Звенигородки є членом ПЗВ і просив його не вплутувати в ці скандальні справи.

А як же! Сьогодні, четверо чоловіків на пожежному автомобілі клеїли рекламу Партії Регіонів поверх вже встановлених наших реклам Партії захисників Вітчизни. Фото та відео зняв сам Олексій, власник біг бордів, який дуже обурений, бо він отримав кошти від ПЗВ, та повністю виконав замовлення, а тепер йде загарбання його власності, де він як підприємець беззахисний перед теперішньою владою. Безумовно меру Звенигородки також надійшло розпорядження з Черкаської обласної державної адміністрації.
Дивний збіг обставин?
Адже на рекламі Партії захисників Вітчизни зображено портрет Юрія Анатолійовича Кармазіна:


а Звенигородка, Черкаської області є батьківщина Кармазіна. Прихований замисел? Не думаю, в наявності факт тиску перед місцевими виборами зі сторони Партії Регіонів за допомогою адмін. ресурсу на Партію захисників Вітчизни та її виборців на Черкащині.

Не вийде, не всі такі захисники Вітчизни, як мер Звенигородки. Нам потрібні безстрашні захисники і вони у нас є. Така зухвала поведінка зі сторони партії діючої влади, не залишиться непомітною черкаськими виборцями.

Сергій Яворський

Популярность: 19% [?]