Юрій Кармазін: владна коаліція прийняла рішення щодо підвищення цін на житлово-комунальні послуги всупереч своїм політичним обіцянкам

Верховна Рада України відмовилася вводити мораторій на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги і цін на газ. Народний депутат України, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін запропонував Верховній Раді проект Постанови Верховної Ради України «Про заходи щодо підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги Кабінетом Міністрів України, сформованим коаліцією в складі Партії регіонів, Блоку Литвина та Комуністичної партії України», який підтримали 174 депутата.

Після голосування депутати від опозиції та коаліції заблокували трибуну Ради і заявили, що «триматимуть облогу» поки не доб'ються розгляду своїх ініціатив на сесії.

— Незважаючи на передвиборні обіцянки владна коаліція прийняла рішення щодо підвищення цін на житлово-комунальні послуги, — заявив  голова Партії захисників Вітчизни  Юрій Кармазин. — При цьому ростуть борги по виплаті заробітної плати, пенсій, стипендій, коштів. До того ж Національний банк України незаконно ввів мораторій на виплату вкладникам депозитних рахунків та інших грошових виплат населенню, що грубо порушує Конституцію України. Це призвело до значного погіршення життєвого рівня населення. Між тим, запропонований мною законопроект мав на меті забезпечити здійснення діючим урядом реальних заходів щодо соціального захисту населення у зв’язку з формуванням тарифів на газ та житлово-комунальні послуги.

Голова партії захисників Вітчизни пропонував встановлення оплати за житлово-комунальні послуги, в тому числі  за газ, та пічне паливо в розмірі 10 відсотків від середньомісячного сукупного доходу сім`ї.

Запровадження спрощеної системи призначення житлових субсидій, передбачених законопроектом, запропонованим Юрієм Кармазіним,  дало б змогу звільнити людей від збирання багатьох довідок. Відомості про призначення таких субсидій народний депутат пропонував розмістити на офіційних веб-сайтах уряду та відповідних центральних та місцевих органів виконавчої влади та самоврядування в усіх регіонах.

Постачання споживачам природного газу, теплової енергії для обігріву приміщень, гарячої та холодної води за законопроектом передбачалося покласти на суб’єктів господарювання, які мали б встановлювати та обслуговувати засоби обліку їхнього споживання за свій рахунок. Мова йде про лічильники вітчизняного виробництва. А в разі невиконання цього зобов’язання, на зазначені суб`екти господарювання накладати штраф в розмірі до 30 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, з одночасним припиненням дії ліцензії на постачання енергоресурсів.

Запровадження законопроекту дало б змогу зекономити кошти громадян та сприяло б зменшенню заборгованості населення з оплати житлово-комунальних послуг.

Прес-служба Партії захисників Вітчизни

Популярность: 46% [?]