Харків’ян не випустили з міста на Хресний хід до Києва

Групу харків’ян, які 27 липня зібралися їхати на Хресний хід до столиці з нагоди річниці Хрещення Київської Русі, міліція не випустила з міста.

Із Харкова до Києва мала виїхати група вірян, які хтіли взяти участь у хресній ході з нагоди річниці Хрещення Київської Русі, але мікроавтобус так і не зрушив з місця через заборону міліції.

Після тривалої розмови з міліціонерами водій орендованого транспортного засобу повідомив пасажирам, що в мікроавтобусі знайдено критичні неполадки, а тому він не може рухатися далі.

Крім того, на в'їзді до Києва з боку Житомира — інспектори ДАІ також зупинили кілька автобусів із вірянами. Лише після тривалих переговорів - паломників відпустили. Водночас, за інформацією прес-служби УПЦ КП: паломників, які зранку прибували до Києва з західних областей — до міста не пускали.

Коментуючи цю ситуацію, народний депутат, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін заявив про порушення права громадян на вільне пересування, зокрема ст. 33 Конституції України, де вказано, що кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування…

Нагадаємо, сьогодні у столиці відбулася Хресна хода з нагоди річниці Хрещення Київської Русі. Близько 5 тисяч священиків та прихильників Української православної церкви Київського патріархату пройшли від Володимирського собору до пам'ятника Святому Володимиру.

Прес-служба Партії захисників Вітчизни

Популярность: 52% [?]