З А Я В А Партії захисників Вітчизни

Партія  захисників Вітчизни надзвичайно стурбована ситуацією, що склалась навколо ціноутворення на природний газ для населення України.

Так, із офіційних повідомлень комуно-регіонально-литвинівський Уряд більшості планує вдвічі підвищити роздрібні ціни на природний газ для населення  та підприємств комунальної теплоенергетики.

При цьому, наразі, не планується підвищення ціни на газ для промислових підприємств, тобто, мега-бізнес-структур, які є основними споживачами газу.

Партія захисників Вітчизни переконана в тому, що на сьогоднішній день немає жодних підстав щодо підвищення ціни на газ для населення, оскільки останні споживають виключно газ власного видобутку. Ми переконані в тому, що підвищення ціни на газ викликано виключно однією причиною – необхідністю незаконно повернути компанії «Росукренерго» 5,4 мільярди доларів США, які вирішили зібрати із обездоленого, обманутого українського народу.

Хотілось би нагадати Президентську Програму В. Януковича «Україна для людей», в якій зазначено: «Мета нашої Програми – добробут кожної родини, турбота про кожну людину… вчитель, лікар, працівник культури, військовослужбовець, міліціонер – працівники бюджетної сфери – будуть мати відповідний соціальний захист…». Більш ніж очевидно, як виконуються передвиборчі програми – не підвищені ні зарплати, ні пенсії, ні стипендії, а стрімко ростуть ціни на предмети першої необхідності та житлово-комунальні послуги.

Ми вимагаємо, щоб підприємства – постачальники газу за свій рахунок встановили лічильники в квартирах малозабезпечених сімей.

Значна частина газу, який добувається на території України розкрадається і не обліковується державними органами.  Держава повинна негайно провести інвентаризацію газових родовищ та власників ліцензій на видобування газу. Впевнені, що газу власного видобутку набагато більше, ніж зазначає статична звітність.

Таким чином, корумпована влада і олігархи стали гальмом на шляху розвитку держави та підвищення соціальних стандартів для населення.

Без сумніву, що підвищення ціни на газ потягне за собою підвищення цін на інші види продукції, що в свою чергу вкотре вдарить по спустошених гаманцях пересічних громадян.

Таке підвищення цін є економічно необгрунтованим, оскільки Україна є надзвичайно багата на поклади природного газу, родовища яких впродовж десятиліть зацікавлені ділки від влади не розробляють та не намірені розробляти найближчим часом.

Ситуація, що склалась в нафтогазовидобувній галузі України не витримує жодної критики. Приватні власники не зацікавлені в розвитку видобування нафти і газу і стрімко скорочують численність працівників у вказаній сфері. Потрібно негайно переглянути долю державних акцій в компанії «Укрнафта» та інших з метою повернення у власність держави контрольного пакету акцій, що дасть можливість державного регулювання видобутку та збуту енергоресурсів.

Більше того, зацікавлені ділки, які сидять на газовій трубі та наварюють мільярди до власних кишень, роблять все щоб знищити нафтогазову промисловість в Україні і назавжди поставити нас в залежність від східних сусідів. Партія захисників Вітчизни 17 червня 2010 року зробила запит на ім’я Прем’єр – міністра України  та інших очільників міністреств та відомств стосовно вжиття заходів із негайної розробки родовищ  газогідратів Чорного моря, об’єм яких сягає біля 50 трильйонів кубометрів тон і може забезпечити Україну природнім газом на 1,5 тис років, що забезпечить енергетичну і політичну безпеку України, недопущення знищення Прикарпатського УБР, як світової колиски нафто-газовидобувної промисловості, збереження кадрового потенціалу та вирішення питання із  фінансування вказаних питань в повному об’ємі  за рахунок державних асигнувань,  відновлення та розвитку нафтогазової галузі в Україні, підвищення ефективності її діяльності, створення та забезпечення умов для сталого зростання та підвищення конкурентоспроможності нафтогазової сфери національної економіки, що сприятиме забезпеченню національних інтересів держави.

Вказані дії вчиняються на угоду Міжнародного валютного Фонду, від якого планується отримати величезний транш в розмірі 14,5 млрд. доларів США, які мають прикрити бездіяльність та повний провал економічної політики антинародної більшості під керівництвом Януковича та його оточення.

Ми звертаємось до Прем’єр – міністра України, Президента України з вимогою негайно припинити експерименти над власним народом, адже 75 відсотків населення України і так знаходяться за межею бідності.

Ми закликаємо всі політичні партії України і громадскість провести акції непокори і таким чином добитись від влади припинити підвищення ціни на газ та негайно почати розробляти нові родовища і в повному обсязі забезпечити населення і промисловість України газом власного  виробництва.

Слава Україні!

Голова Партії захисників Вітчизни Юрій КАРМАЗІН


Популярность: 48% [?]