Ю. Кармазін: страждає імідж країни!

Залучити президента та міністра внутрішних справ до вирішення проблем вирубки зелених насаджень у Харкові. Таку обіцянку дав Народний депутат України Юрій Кармазін. Він особисто відвідав парк імені Горького де міська влада планує побудувати автомобільну трасу.

Візит народного обранця до лісопарку почався з огляду місць де були знайдені останки німецьких солдат. Те що будівельні роботи не припинялась навіть після знаходження кісток людей вплине на імідж країни вважає депутат.

Юрій Кармазін, народний депутат України:

Я думаю ми застосуємо всі можливі засоби для того щоб люди зрозуміли, що так робити не можна. Я думаю вживем всі заходи для того, щоб відкрив очі міністр внутрішних справ. І врешті решт президент, хоча він відпочиває але прийдеться його турбувати тому, те що відбувається шкодить престижу України це не в інтересах сьогодні нічиїх.

За словами Юрія Кармазіна міська влада не мала будувати дорогу без відповідних рішень Верховної Ради та Уряду країни.

Юрій Кармазін, народний депутат України:

Згідно з Українським законодавством, щодо таких колосальних площь земель, а це я вам кажу как член коллегії по земельним ресурсам держкомзему. Має приймає рішення Верховна Рада України і уряд України щодо цього лісу. Ні Уряд не Верховна рада ніяких рішень не приймали.

Народний обранець незадоволений роботою правоохоронців. Депутат впевнений — вони не лише не виконали свою роботу, а й інколи навіть самі порушували закон.

Юрій Кармазін, народний депутат України

Я категорично заявляю, що в діях правоохоронців, що в діях тих осіб тих осіб, які прикриваються нібито муніціпальною охороною, яких всього п"ять, а я їх нарахував біля сорока чоловік. Я незнаю скільки їх насправді було, но я по телевізору так рахував для себе біля сорока чоловік нарахував, що в діях цих посадових осіб є реальний склад злочину причом не один — цілий букет.

До всього народний депутат переглянув виставку «За життя» яку організували захисники лісу. Юрій Кармазін пообіцяв їм присвятити свою відпустку вирішенню проблем парку імені Горького.

Андрій Хорунжий. Віктор Ноздрачов. Харківські Новини.


Популярность: 52% [?]