Юрій Кармазін: Коаліція створила для себе свою Верховну Раду

Народний депутат, Віце-прем’єр-міністр опозиційного уряду, Голова Партії захисників Вітчизни звернувся до «коаліціантів» з вимогою не створювати для себе свою Верховну Раду. Про це він сказав 9 липня на засіданні Верховної Ради під час розгляду проекту Закону про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг України.

Як зазначив народний депутат, «рішення, які прийняті таким чином, з порушенням Регламенту, народом України мають не визнаватися: «Ви узурпуєте владу, ви створюєте зараз державний злочин», звернувся він до представників коаліції.

Крім того, Ю.Кармазін наголосив на відповідальності кожного персонально: «Я вам наголошую на відповідальність кожного персонально: і Голови Верховної Ради, Володимире Михайловичу,  вас особисто. Бо вчора тільки цей закон прийнятий. Сьогодні груповчинка зібралася, для себе розписали. Розписувати ви можете тільки кульку, а не закони. І не робіть понятія! Понятія, і то блатні, розписуються порядніше і виконуються конкретніше!».

Ю.Кармазін заявив про виконання Регламенту та відкладання закону про Національну комісію з комунальних послуг: «Я вимагаю виконання Регламенту, відкладання цього закону і інших таких, якщо немає політичного консенсусу в залі. Не робіть брутальних порушень!».

Популярность: 55% [?]