Кармазін вважає надто дорогою і нелюдською ціну для побачення з МВФ

Народний депутат України, віце-прем’єр-міністр опозиційного уряду, Голова Партії Захисників Вітчизни, Юрій Кармазін на засіданні Верховної Ради України 08.07.2010 о 12:39 заблокував трибуну в знак протесту неконституційності  змін до Бюджету України 2010: «Шановні народні депутати! Я заблокував цю трибуну на тій підставі, що всупереч Конституції винесено зараз і поставлено на голосування про внесення змін до Закону  про Державний бюджет Ми просто ліквідуємо забезпечення інвалідів, інвалідів-чорнобильців автомобілями, ми ліквідуємо придбання будівництва житла для інвалідів-сліпих, інвалідів-глухих, ми ліквідуємо бюджетну програму Мінрегіонбуду „Забезпечення житлом інвалідів 1 групи Великої Вітчизняної Війни».

Крім ліквідації зазначених соціальних програм, змінами передбачено зменшення видатків на ремонт доріг, а це ще десятки тисяч смертей українців.

Секвестр Бюджету лишив освіти майже більшість дітлахів, оскільки фінансування шкіл та спорту також суттєво зменшено.

Не обійшло зменшення фінансування і Збройні Сили України. З секвестрованих 17 млрд. грн., армія втратить 2 млрд. грн.

Слід відмітити, що за результатами позачергового  засідання РНБО , яке відбулось о 14.30 08.07.2010, було прийнято рішення щодо перспектив розвитку ЗСУ та виділення додаткового фінансування.

До речі, Віце-прем’єр-міністр опозиційного уряду назвав  це засідання димовою завісою та проявом нещирості її членів, в тому числі і самого Президента, оскільки у хвилини, коли проводилось засідання, коаліція цинічно та ганебно позбавила  Збройні Сили  України, які і так вкрай недостатньо фінансуються,  двох мільярдів гривень.

Шахтарі також продовжать гинути у шахтах, так як на 3 мільярди гривень зменшено видатки на вугільну галузь.

Позбавилась двох мільярдів і агропромислова галузь України. За рішенням коаліції вона взагалі не потрібна Україні.

Слід зазначити, що видатки  на  Секретаріат Президента, Кабінет Міністрів та Верховну Раду залишено в повному обсязі та взагалі не було зменшено.

Кулуарні домовленості Кармазіна с комуністами дали свій результат – з першого разу не вдалося прийняти законопроект, за нього проголосувало лише 213 народних обранців.

Дуже дивує поведінка Голови Верховної Ради, який після невдалого голосування за зміни до Бюджету, поставив законопроект на повторне голосування та добився його прийняття в цілому.

Юрій Кармазін зазначив, що такого зухвалого знущання над українським народом Україна за роки своєї незалежності ще не бачила, він назвав зміни до Бюджету геноцидом українського народу, оскільки вони направлені на знищення найбільш соціально незахищених верств населення.

Прес-служба Партії захисників Вітчизни

Популярность: 47% [?]