Юрій Кармазін закликав посилити соціальний захист педагогічних працівників підвищенням заробітної плати

Народний депутат, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін закликав посилити соціальний захист педагогічних працівників шляхом підвищення їм заробітної плати. Про це він заявив 6 липня з трибуни Верховної Ради України.

«Я хотів би, щоб було чітко вказано, що посилити соціальний захист педагогічних працівників – це підвищити оклади, скажімо, в півтора рази протягом року. Хоча би. Бо нам з вами потрібен був візит Президента Януковича до Севастополя, щоб зрозуміти, що, скажімо, військовослужбовці там абсолютно незахищені, і він сказав, що в 2 рази підвищить з жовтня заробітну плату. Очевидно, що це не відповідає  бюджету».

Ю.Кармазін зауважив, що підручники повинні бути належної якості і вітчизняного виробника: «для дітей із забезпечених сімей, не безкоштовні підручники, але щоб вони були у вільному продажі, за доступною ціною. А це значить, що вони мають бути не закордонні, а наші вітчизняні, щоб тут друкувалися».

Також під час виступу щодо рекомендацій до соціального захисту педагогічних працівників Ю.Кармазін сказав про підсилення та вивчення української мови на належному рівні. Крім того, народний депутат додав: «Хіба ми не бачимо, що у нас з трибуни Верховної Ради  виступають люди, які не знають державної мови, які пройшли через сито Центральної виборчої комісії? А Закон про статус народного депутата зобов`язує знати державну мову».

Прес-служба Партії захисників Вітчизни

Популярность: 62% [?]