Юлія Тимошенко: текст рішення Стокгольмського суду доводить факт прямої здачі інтересів України

Юлія Тимошенко оприлюднила текст рішення Стокгольмського арбітражного суду, з якого випливає, що НАК «Нафтогаз України» визнає відсутність в нього достатніх правових підстав для придбання та володіння 11 млрд. куб м. газу і бере на себе зобов’язання сплатити компанії «Росукренерго» весь обсяг штрафних санкції за невчасне повернення цього газу.

"В постановляючій частині рішення арбітражного суду арбітражний суд, розуміючи, що все, що приймається, носить присмак корупції, вони спеціально пунктом восьмим постановляючої частини вносять такий пункт. Цитую: «В связи, среди прочего НАК „Нафтогаз“ более не утверждает, что предполагаемое приобретение 11 миллиардов кубометров газа 3 февраля 2009 года имело достаточные правовые основания. Эта позиция подтверждается доказательствами в расположении трибунала». Все, що тут викладено – це, по суті справи, історія злочину. Це те, за що рано чи пізно будуть відповідати посадовці на чолі з Віктором Януковичем за те, що вони прямо здали в арбітражному Стокгольмському суді інтереси України, позицію «Нафтогазу», — заявила Юлія Тимошенко на засіданні опозиційного уряду.

За словами Юлії Тимошенко, в інших державах оприлюднення таких документів спричинило би значний суспільний резонанс та призвело б до відставки президента та уряду. «В будь-якій країні після оприлюднення таких документів це призвело б як мінімум до самовідставки уряду і Президента, а там де є більше совісті і більше – честі, можливо, посадовці, які були до цього причетні в інших країнах, взагалі наклали на себе руки від ганьби, пов’язаної з такими обставинами», — наголосила Юлія Тимошенко.

Источник www.tymoshenko.ua

Популярность: 60% [?]