Привітання народного депутата, Голови Партії захисників Вітчизни Кармазіна Ю.А. з нагоди отримання освіти випускниками Вищих навчальних закладів

Дорогі випускники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди отримання вами вищої освіти.

Вітаючи випускників Ю.Кармазін нагадав, що Конституція України – це Основний Закон, де фундаментальними засадами є принципи верховенства права та верховенства закону. Конституція – це головний закон для громадян, і все повинно функціонувати виключно у межах Конституції та законів України.

Народний депутат зазначив, що які б важкі не були ці часи в соціальній, політичній, економічній сферах, ми йдемо вперед – Україна, як держава відбулась назавжди. Правда, Закон та Віра повинні панувати в Україні завжди, а християнська мораль бути найціннішим дороговказом для всіх нас.

Також Ю.Кармазін був запрошений на урочисту подію до Київського університету права НАН України, де відбулося вручення дипломів випускникам. Під час своєї промови Ю.Кармазін зазначив, що це вже стало доброю традицією, що ми разом збираємось у цій урочистій залі, де путівку у професійне життя отримують наші випускники – юристи та правознавці.

Крім того, під час промови, Ю.Кармазін порадив, що, якщо ви не знаєте як діяти – дійте за законом.

Юрій Кармазін побажав всім випускникам принциповості та порядності у професійній діяльності, наполегливої праці, віри у майбутнє. Адже сьогодні державі, як ніколи, потрібні висококваліфіковані працівники.

Щастя Вам, добра, процвітання та Божого Благословення!

Популярность: 49% [?]