Чи готові Литвин, Єфремов та Симоненко переписати свої декларації?

Сьогодні у Верховній Раді роздавали гроші…

Народный депутат, віце-прем’єр-міністр опозиційного уряду, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін передав першому віце-спікеру парламенту Адаму Мартынюку… 3 гривні.

Юрій Кармазін розповів з парламентської трибуни про нещодавно отриманий лист від пенсіонера, в якому йшлося про невиконані передвиборчі обіцянки Президента Віктора Януковича та його команди.

Громадянам України обіцяли підвищення пенсій та зарплат, з прийняттям Податкового кодексу, а отримали підвищений податок.

Тому пенсіонер звернувся до народного депутата Ю.Кармазіна з проханням передати три гривні представникам коаліції: Голові Верховної Ради В. Литвину, народному депутату, Голові фракції Партії регіонів у парламенті О.Єфремову та народному депутату, лідеру Комуністичної Партії П.Симоненку – це та «доплата» до пенсії, яку пенсіонер отримує завдяки нинішній владі.  Пенсіонер пише, що буде надсилати цю «надбавку» у три гривні для представників коаліції щомісяця…

Після того, як Ю.Кармазін доніс до громадськості інформацію, він звернувся до першого віце-спикера Адама Мартинюка з  вимогою передати 3 гривні лідерам коаліційних фракцій (кожному по 1 гривні). «Адам Іванович, я прошу вас, передати ці три гривні, які  я тримаю в руках, лідеру вашої фракції (Петру Симоненко) Олександру Сергійовичу Єфремову та спікеру парламенту в якості надбавки за свої добрі справи», — сказал Юрій Кармазін и поклав гроші на стіл першого віце-спікера.

Популярность: 46% [?]