Чинна влада не хоче жити за європейськими законами

Чинна влада в особі президента Віктора Януковича не хоче жити за європейськими законами та продовжує використовувати методи впливу Гітлера стосовно українських громадян. Про це заявив народний депутат, віце-прем’єр міністр опозиційного уряду, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін під час засідання опозиційного уряду.

«Народний депутат Сенченко вже доповідав, що капітан першого рангу, керівник Євпаторійського морського торговельного порту Олександр Котельников уже 20 днів перебуває в лікарні, прикутий наручниками до ліжка», — сказав він і додав: «Це за визначенням міжнародних норм – тортури. Винні мають понести покарання».

За словами парламентаря, опозиція вимагатиме слухання у Верховній Раді щодо цього питання, і зараз слід звернутися до керівництва парламенту від імені опозиційного уряду.

«Є фотографії, це порушення всіх норм, що існують у суспільстві. Влада не хоче жити за європейськими законами», — наголосив політик.

Юрій Кармазін також нагадав присутнім, що Олександр Котельников був довіреною особою Юлії Тимошенко під час президентських виборів.

«І якщо так із кожною довіреною особою будуть розбиратися, то ця влада буде називатися фашистською. І ця реформа запозичена з німецького зразка 33 року», — завершив парламентар.

Нагадаємо, що керівника Євпаторійського морського торговельного порту Олександра Котельникова, який під час президентських виборів був довіреною особою кандидата у президенти Юлії Тимошенко, за відсутності будь-яких підстав було заарештовано. Він уже двадцять днів поспіль перебуває в лікарні під наглядом трьох представників правоохоронних органів.

Популярность: 9% [?]