Юрій Кармазін закликав коаліцію до саморозпуску

Народний депутат, віце-прем’єр-міністр опозиційного уряду, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін закликав до саморозпуску коаліцію за політичну корупцію та неспроможність зібрати бюджетний комітет. Про це він заявив 4 червня під час обговорення  у Верховній Раді проекту Постанови про бюджетну політику.

За словами народного депутата, коаліція, яка не спроможна зібрати Комітет,  та ігнорує поправки інших народних депутатів – розписалася у своєму безсиллі: «Весь уряд має працювати на бюджетну резолюцію. Партія регіонів, комуністів і «блоку Литвина розписалися в своєму безсиллі повністю. Оголосіть про припинення діяльності коаліції, якщо коаліція не може зібратись на бюджетний комітет, якщо коаліція не може дотримати моїх прав як народного депутата. Я подав свої зауваження до цієї резолюції ще 31 травня, їх немає у таблиці.  Розпустіть коаліцію. Немає коаліції, є блеф і є «тушки», які сидять сьогодні на наших місцях і голосують нашими картками, які ми вибороли на виборах». Також Ю.Кармазін закликав коаліцію припинити політичну корупцію.

«Жодна пропозиція від опозиційних депутатів не була внесена в таблицю, незважаючи на те, що всі поправки були подані вчасно в Бюджетний Комітет, відповідно до Регламенту», — зазначив Ю.Кармазін.Популярность: 14% [?]