Юрій Кармазін: Коаліція розписалась у своєму безсиллі

Народний депутат, віце-прем’єр-міністр опозиційного уряду, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін закликав коаліцію припинити політичну корупцію та не ігнорувати право інших депутатів щодо внесення пропозицій по тому чи іншому питанню. Про це він заявив сьогодні під час обговорення  у Верховній Раді проекту Постанови про бюджетну політику.

Юрій Кармазін зазначив, що відповідно до постанови, яку внесли «коаліціанти» «весь уряд має працювати на міністерство фінансів». Крім того, «жодна пропозиція від опозиційних депутатів не була внесена в таблицю, просто проігноровано, незважаючи на те, що всі поправки були подані вчасно в Бюджетний Комітет, відповідно до Регламенту».

За словами Ю.Кармазіна, коаліція, яка не спроможна зібрати Комітет та ігнорує поправки інших народних депутатів – розписалася у своєму безсиллі: «Немає коаліції, є блеф і є «тушки», припиніть політичну корупцію!»

Також народний депутат нагадав про проект Податкового Кодексу України, який він вніс ще 12 років тому, де положення національного законодавства приводяться у відповідність з європейським: «Чому ви  не берете найкраще, чому все ігнорується?».

Нагадаємо, 4 червня у Верховній Раді розглядався проект Постанови «Про Основні напрями бюджетної політики на 2011 рік» № 6485, внесений  народними депутатами від коаліції М. Деркачем, Ю. Болдирєвим та В. Чудновим. Жодна поправка опозиції не була врахована.

Популярность: 48% [?]