На Дніпропетровщині створено Комітет захисту України

Нещодавно на Дніпропетровщині за ініціативи лідерів обласних демократичних партійних та громадських організацій створено Комітет захисту України Дніпропетровської області. Угоду про створення Комітету підписали представники 7 політичних партій та 11 громадських організацій. Від імені Дніпропетровської обласної організації Партії захисників Вітчизни угоду підписав її голова Сергій Севріков.

На загальних зборах шляхом відкритого голосування був обраний персональний склад президії та виконкому Комітету. Головою Комітету обрано Народного депутата України Рябеку О.Г., заступником голови Комітету — Народного депутата України  Болюру А.В.

До складу президії комітету обрано голову Дніпропетровської обласної організації ПЗВ С.Севрікова, який очолив напрямок юридичної і правозахисної роботи.

За час діяльності Комітету проведено два спільних заходи: з вшанування пам’яті жертв „сталінських” репресій та з нагоди Дня перепоховання праху Тараса Шевченка на Чернечій горі в Каневі.

У заходах взяли участь і представники Дніпропетровської обласної організації Партії захисників Вітчизни.

Так, 22 травня об 11.00 в центрі Дніпропетровська біля пам’ятника Т.Г. Шевченка відбувся мітинг з вшанування пам’яті великого Кобзаря України.

У заході активну участь взяли представники ДОО ПЗВ на чолі з головою Сергієм Севріковим. Загалом в мітингу взяли участь близько 200 чоловік.

Серед виступаючих на мітингу був і голова Дніпропетровської обласної організації ПЗВ Сергій Севріков. У своєму виступі С.Севріков зазначив, що історично так склалося, що українці постійно виборювали самостійність і яскравим прикладом в цій боротьбі є Тарас Шевченко. Слова Кобзаря і донині доносять до нас єдину мету – об’єднання всіх верств населення у боротьбі за збереження самостійності нашої неньки України. Сергій Севріков закликав всі демократичні сили до об’єднання в цей складний для України час.

Прес-служба Дніпропетровської обласної організації ПЗВ

Популярность: 57% [?]