Відбулося чергове засідання опозиційного уряду


18 травня 2010 року відбулося чергове засідання опозиційного уряду. На порядку денному – заслуховування доповідей від опозиційних міністрів. А також не менш важливе питання – обговорення тактики та спільних дій у ситуації щодо порушення кримінальної справи проти народних депутатів від «НУ-НС» Юрія Гримчака та Андрія Парубія та зняття з них депутатської недоторканності.

Опозиційний уряд розпочинає засідання

Політики вирішили, що будуть до останнього відстоювати свої позиції і врешті покажуть усій Україні, що «нунсівці» захищали інтереси країни і не чинили заколоту в парламенті.

Народний депутат, віце-прем’єр міністр опозиційного уряду, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін демонструє документ: скарга до Печерського суду

Обурення в опозиційних членів уряду, зокрема, викликало й те, що Генеральна прокуратура України зайняла очікувальну позицію у справі щодо притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів від Партії регіонів.


Очевидно, «регіонали» лише бюджет і програму уряду можуть розглядати півроку, а ухвалити одним махом. А у «зручних» питаннях вони всі регламентні процедури здатні пройти за одну ніч.

Депутати прийшли на опозиційне засідання під час великої перерви у Верховній Раді

Популярность: 51% [?]