Опозиція заступилася за підприємців

27 травня Об’єднана демократична опозиція провела чергове засідання свого уряду. Під час зібрання опозиційні міністри, народні депутати України, провідні фахівці й експерти радилися щодо того, яким чином захистити від податкового тиску влади малий і середній бізнес в Україні.


Юлія Тимошенко відкриває засідання об’єднаної демократичної опозиції

Так, лідер опозиції Юлія Тимошенко на засіданні оголосила про створення Комітету захисту малого та середнього бізнесу, метою якого буде налагодження системи комунікації між бізнесом в Україні й опозицією. Крім того, із завтрашнього дня функціонуватиме «гаряча лінія» за номером 080 050 4040, за якою підприємці зможуть звернутися до комітету.

Відтепер в опозиційному Кабміні діятиме «гаряча лінія», за якою всі підприємці, що відчули тиск з боку влади, зможуть звернутися за допомогою до фахівців

Комітет очолила  екс-голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Оксана Продан

Роман Зварич та Юрій Кармазін

Опозиція запропонувала вісім векторів розвитку задля полегшення діяльності і функціонування малого та середнього бізнесу в Україні, адже чинний уряд на чолі з прем’єр-міністром Миколою Азаровим вживає всіх заходів, щоб ускладнити цей процес.

Завдання опозиції – якнайміцніше тримати оборону і не допустити податкового свавілля влади

Народний депутат Микола Катеринчук під час виступу

Популярность: 67% [?]