Ю. Кармазін вимагає не допустити загрози національній безпеці України

Народний депутат, віце-прем’єр-міністр опозиційного уряду, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін звернувся до Ради національної безпеки і оборони України щодо недопущення загрози національній безпеці України з боку влади Російської Федерації, здійснення спроби втручання у внутрішні справи України, що може призвести до небезпечного для економічної незалежності України зростання частки іноземного капіталу у стратегічних галузях економіки, неправомірних посягань на державний суверенітет, територіальну цілісність, економічний, науково-технічний і оборонний потенціал України, права і свободи громадян.

Як стало відомо народному депутату, Міністерством закордонних справ РФ розроблено комплексну  «Програму ефективного використання на системній основі зовнішньополітичних факторів з метою довгострокового розвитку Російської Федерації», яку направлено за підписом Лаврова С.В. Президенту РФ Медведєву Д.А. 10.02.2010 року.

Положення вказаного документу грубо суперечать нормам ст. 1 та ст. 17 Конституції України, спрямовані на знищення національних інтересів і повалення суверенітету України, її економічної та енергетичної незалежності.

Зокрема, мова йде про активне втягнення України в орбіту економічної залежності від Росії, при цьому забезпечуючи непопадання російських підприємств у формі «співпраці» в технологічну залежність від українських контрагентів в таких стратегічних галузях, як: авіабудівництво, транспортна, ракетно-космічна та енергетична сфери тощо.

Так, Програма направлена перш за все на вирішення наступних задач:

«Добиваться интеграции российского ОАО «Объединенная авиастроительная корпорация» и авиастроительных предприятий Украины…».

«Рассматривать как стратегическую задачу участие России в эксплуатации газотранспортной системы Украины. В этих целях добиваться от украинской стороны выполнения договоренностей о создании Международного консорциума по управлению и развитию газотранспортной системы Украины.

Поддерживать усилия российских нефтяных компаний, добивающихся использования нефтепровода «Одесса – Броды» в реверсном направлении, что ограничит доступ Украины к каспийской нефти.

Расширять взаимодействие с Украиной в области атомной энергии. В этих целях добиваться заключения долгосрочного контракта на поставку на украинские  АЭС ядерного топлива, произведенного в России.

Добиваться приобретения контрольных пакетов акций крупных украинских предприятий российскими инвесторами».

Таким чином, є підстави вважати про наявність намірів влади Російської Федерації агресивно, порушуючи будь-які принципи міжнародного права вплинути на суверенність та незалежність України,  втрутитись у ведення її внутрішніх справ, стан економіки, повністю економічно та енергетично підкорити Україну Російській Федерації.

Прес-служба Партії захисників Вітчизни


Популярность: 48% [?]