Юрій Кармазін закликав стимулювати виробництво вітчизняної промисловості

Народний депутат, віце-прем’єр-міністр опозиційного уряду, Голова Партії захисників Вітчизни під час виступу у Верховній Раді 19 травня закликав стимулювати виробництво вітчизняної промисловості, зокрема суднобудівної.

Але, за словами Ю.Кармазіна, ми повинні планувати будівництво того чи іншого корабля на 5-10 років вперед «корабель не будується за один рік».

На жаль, в країні склалася ситуація, коли підприємства опинилися «порізані» і різалися вони з дозволу всіх влад, зазначив народний депутат. «Потрібно контролювати як використовується та власність, яка приватизована».

Крім того, Ю.Кармазін звернув увагу на те, що відсутнє кредитування таких заводів, окрім цього люди отримують мізерну зарплату: «Немає кредитування через те, що сидить поки що Стельмах Головою Національного банку, його тримає вже другий Президент і банківська система не годиться. Ось в чому питання. А закон треба прийняти в першому і другому читанні, і стимулювати виробництво наших вітчизняних  суден, і також авіації і всієї іншої промисловості».

Нагадаємо, 19 травня  Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект про внесення змін до Закону України „Про заходи щодо державної підтримки суднобудівної промисловості України” (щодо продовження терміну дій заходів державної підтримки суднобудівної промисловості України № 5548.

Прес-служба Партії захисників Вітчизни

Популярность: 4% [?]