Активiсти Партії захисників Вітчизни пікетували Адміністрацію Президента

23 квітня 2010 року о 9.00 Партія захисників Вітчизни пікетувала Адміністрацію Президента України у зв’язку з підписанням угоди між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України. Пікетування було здійснене активом партії з різних областей України відповідно до ст.39 Конституції України, яка зазначає, що «Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування».

Як заявив Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін під час виступу біля Адміністрації Президента, угода, підписана у Харкові, грубо порушує Конституцію України, а саме ч.7 ст. 17: «На території України не допускається розташування інозем-
них військових баз». Під час мітингу, який тривав дві години, пікетувальники заявляли у виступах, що, у випадку невиконання їхніх вимог, вони вживатимуть всіх можливих заходів для захисту України від антиконституційних дій. Заява Партії захисників Вітчизни щодо антидержавних дій влади та зради національних інтересів України, а також вимоги до Президента України були передані Головою ПЗВ Ю.Кармазіним Главі Адміністрації Президента С.Льовочкіну. Підтримати Партію прийшли близько 350 прихильників та небайдужих громадян.

Прес-служба Партії захисників Вітчизни

Популярность: 46% [?]