З А Я В А Партії захисників Вітчизни щодо припинення політичних репресій та дій влади, які становлять загрозу національній безпеці України

З приходом нового вищого керівництва в державі зневажаються Конституція та  закони  України, які регламентують свободу та особисті права громадян. Більше того, з метою надання громадянам України неправдивої інформації, влада  здійснює тотальні репресії щодо засобів масової інформації. Фактично, на сьогоднішній день окрім «5-ого каналу» режиму підконтрольні всі інші телеканали, де надано списки неугодних політичних діячів, яких, в категоричній формі, заборонено допускати до ефіру.

Велетенськими  кроками «педалюєтсья» розробка та прийняття нового закону «Про судоустрій України» та інших нормативно-правових актів з метою підпорядкувати суди безпосередньо вулиці Банковій.  Всі життєво важливі закони приймаються без обговорення та думки опозиції, всупереч регламенту Верховної Ради, Конституції України та здорового глузду. Все це робиться з метою повністю узурпувати  всі гілки влади  однією людиною –Президентом.

Розуміючи, що таким злочинним діям можуть протистояти тільки масові протести та громадська непокора народу України, влада   робить все, щоб знешкодити політичних лідерів, які здатні очолити всенародний гнів. Любий диктаторський режим боїться всенародного гніву, а тому розуміючи, що одним із таких народних лідерів є Юлія Тимошенко, Янукович та його оточення нічого іншого не придумали, як повернутись до методів часів режиму Кучми і відмінили постанову про закриття кримінальної справи №49-1293 від 21.01.2005, порушеної за надуманими мотивами 08.06.2004 Генеральною прокуратурою України відносно Тимошенко Ю.В.  Хочемо нагадати народу України,  що по даній кримінальній справі Генеральна прокуратура України 10 червня 2004 року  зверталась до Верховної Ради України за наданням згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт, на той час народного депутата України Тимошенко Ю.В.  Однак, 30 червня 2004 року Комітет з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України вирішив:                                     «Запропонувати Голові Верховної Ради України Литвину В.М. повернути зазначене подання до Генеральної прокуратури України, як таке, що не вмотивоване, не обґрунтоване та таке, що не містить доказів, які б підтверджували у вчиненні народним депутатом України Тимошенко Ю.В. суспільно небезпечного діяння, яке кваліфікується, як злочин».

У висновку Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією було зазначено,  що  Генеральна прокуратура України грубо порушила Конституцію України та вимоги Закону України «Про статус народного депутата України», Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України. Крім цього, у вказаному висновку йдеться про наступне: «Із наведеного вбачається факт фальсифікації матеріалів кримінальної справи з політичних мотивів, який не вперше, з метою дискредитації Тимошенко Ю.В., намагається проштовхнути через сесійний зал Генеральна прокуратура України».

Депутати   дійшли висновку   про те, що подання свідчить про наявність у діях посадових осіб Генеральної прокуратури ознак злочину, передбаченою статтею 372 Кримінального кодексу України, притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності зі штучно створеними доказами обвинувачення.

Партія захисників Вітчизни  закликає  владу відійти  від подвійних стандартів. Суспільство   очікує і опозиція приймає рішення, що робити під час приїзду  Президента   Російської Федерації, одночасно хочемо нагадати Президенту В. Януковичу про наявність Закону про основи національної безпеки України.

На даний час влада всупереч Конституції України утримує на посаді Голови Вищого господарського суду та Голови  Національного банку України осіб, які досягли 65-ти річного віку і підлягають звільненню, а структури, підпорядковані їм, є нелегітимними.

Президентом України  підписано  угоду  між Україною та Російською Федерацією щодо перебування ЧФ Російської Федерації  на території України, положення  якої не відповідають  вимогам  ч. 7 ст. 17 Конституції України. Вказана угода ратифікована в антиконституційний спосіб, всупереч законів України «Про Регламент Верховної Ради України» та «Про міжнародні договори»,  шляхом жорстокого побиття народних обранців.

Крім того, діючою владою  підготовлені проекти  угод  з Російською Федерацією, підписання  яких призведе не тільки до підриву енергетичної незалежності, а загрожує національній безпеці України.

Партія захисників Вітчизни заявляє, що ми ніколи не стояли на колінах перед режимом Кучми і не будемо стояти перед режимом Януковича. Ми маємо багаторічний досвід боротьби за права і свободи громадян і не допустимо глумління над Конституцією, законами та знущанням над народом України.

Ми закликаємо всіх об’єднуватись навколо Комітету порятунку України і чинити опір безчинствам існуючого режиму в рамках Конституції України.

Хай живе і процвітає незалежна та самостійна Україна!

Господь з нами!

Центральна Рада Партія захисників Вітчизни

Популярность: 8% [?]