Опозиційна більшість згуртувалася в єдиний фронт

Вісім політичних сил, представлених у парламенті, увійшли в об'єднану опозицію. Відповідна заява була підписана сьогодні в Верховній Раді України.
Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, заява про формування об'єднання опозиційних парламентських сил і положення про координаційну раду об'єднаних опозиційних парламентських партій підписали лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, лідер «Народного Руху України» Борис Тарасюк, лідер «Народної самооборони» Юрій Луценко, глава Європейської партії Микола Катеринчук, від Партії «Реформи і порядок» — Сергій Соболєв, Християнсько-демократичного союзу — Володимир Стретович, Партії захисників вітчизни — Юрій Кармазін, Соціал-демократичної партії — Олена Шустік.

Ю.Тимошенко наголосила, що до об'єднання входить понад 80% опозиційних депутатів. «Це свідчить про те, що наша сила об'єднує понад 170 депутатів, які вже не дозволять змінювати Конституцію неконституційним шляхом і не в інтересах держави», — сказала вона.

Лідер «Батьківщини» також наголсила, що наступним кроком з формування єдиної опозиції буде звернення до інших депутатів фракції НУНС, що заявив про свою опозиційність, з тим, щоб сформувати з двох парламентських фракцій — БЮТ і НУНС — повноцінне міжфракційне опозиційне об'єднання.
Ю.Тимошенко також нагадала, що 9 березня у пам'ятника Тарасу Шевченку було оголошено про створення об'єднаної демократичної опозиції з участю опозиційних громадських організацій і рухів.

Источник: news.liga.net

Популярность: 54% [?]