Заява про формування Об'єднання опозиційних парламентських сил


9 березня 2010 р. було створено Об'єднану демократичну опозицію. Ми об'єдналися, відчуваючи свою відповідальність перед народом України, об'єдналися заради майбутнього нашої держави, заради боротьби проти нелегітимної антиукраїнської влади.

Сьогодні ми проголошуємо створення Об'єднання опозиційних парламентських сил, яке є складовою частиною всеукраїнського об'єднаного опозиційного руху. Ми ставимо за мету консолідацію опозиційної діяльності 8-ми політичних партій, які представлені у парламенті та об'єднують переважну більшість депутатів, які не увійшли до правлячої коаліції.

Для координації дій парламентської опозиції ми створюємо Координаційну Раду та опозиційний Уряд.

Наші основні принципи та цілі полягають у захисті європейського напрямку розвитку України, захисті демократичних основ та свободи слова, створенні соціально-орієнтованої економіки, протидії реставрації олігархічно-кримінального правління, відокремлення кримінального бізнесу від влади. Ми зобов'язуємося захищати незалежність України, її територіальну цілісність, недоторканість її кордонів. Ми будемо боронити від усіляких зазіхань українську мову як єдину державну, українську культуру, правдиву історію та національні традиції.

Наша мета — побудова вільного демократичного суспільства, будівництво сильної, дійсно незалежної європейської держави — України.

Ми звертаємося до всіх опозиційних сил України з проханням припинити практику взаємного внутрішнього самопоборювання і виступити єдиною сильною командою.

Наша справа — чесна і принципова. Перемога буде за Україною!

Голови політичних партій:

Ю. Тимошенко
Ю. Луценко
О. Шустік
М. Катеринчук
С. Соболєв
В. Стретович
Б. Тарасюк
Ю. Кармазін

Популярность: 43% [?]