Юлія Тимошенко: наша мета — створення опозиційного руху по всій Україні


Лідер БЮТ Юлія Тимошенко має намір звернутися до представників опозиційних сил у сільських, селищних і міських радах із закликом перейти в опозиції до чинної влади Віктора Януковича.

«Я звертатимуться до місцевих рад всіх рівнів там, де більшість належить опозиційним силам, з пропозицією провести сесії, на яких оголосити про перехід в опозицію до Януковича», — заявила Юлія Тимошенко сьогодні за результатами підписання заяви про формування об’єднання опозиційних парламентських сил.

Юлія Тимошенко наголосила, що головною метою зараз є створення об’єднаної опозиції не лише в парламенті, але й по всій Україні.

Як відомо, сьогодні представники восьми парламентських сил підписали заяву про формування об’єднання опозиційних парламентських сил, а також положення про координаційну раду об’єднаної демократичної опозиції.

Заяву і положення від імені партії «Батьківщина» підписала Юлія Тимошенко, від партії «Реформи і порядок» – Сергій Соболєв, від Народного Руху України – Борис Тарасюк, від «Народної самооборони» – Юрій Луценко, від Християнсько-демократичного союзу – Володимир Стретович, від Європейської партії – Микола Катеринчук, від Української соціал-демократичної партії – Олена Шустік та від Партії захисників Вітчизни – Юрій Кармазін.

Популярность: 61% [?]