Юлія Тимошенко: Опозиція повинна бути єдиною


Вже перші дні правління нової політичної команди на чолі з Віктором Януковичем, перші їх дії, кроки та наміри показали, що Україну, національні інтереси та демократичні цінності від цієї команди треба буде захищати.

Виконати це завдання може і повинна тільки демократична опозиція. Опозиція без внутрішнього взаємопоборювання.

У нас був негативний досвід розбрату у владі в одній демократичній команді, коли люди, які за визначенням мають один світогляд, одній й ті ж ідеологічні принципи та бачення розвитку Української держави, почали боротьбу між собою. Це, зрештою, і призвело до того, що сьогодні в країні відбувається повномасштабний реванш олігархії.

Треба мати мужність визнати помилки протиборства між демократичними силами, але визнати для того, щоб більше ніколи не допускати їх. Я особисто і моя команда готові до нової партнерської співпраці в демократичній опозиції.

Від сьогодні ми всі кроки спрямовуємо на посилення всіх опозиційних сил в Україні і працюємо тільки на єднання опозиції. Жодного слова, жодної дії, жодної репліки, спрямованої на розкол опозиційних сил – саме така вимога часу та позиція нашої команди.

Я звертаюся до всіх політиків, до лідерів опозиційних сил з проханням утриматися від взаємних образ та суперечок. У нас з вами одна справа і одне стратегічне завдання – захист України.

Демократичні сили на президентських виборах зазнали важкого удару. Це – прикро, але ми виправимо цю ситуацію. Я переконана, що мине зовсім небагато часу і Україна матиме демократичну владу та гідне життя. Саме задля цього ми повинні сьогодні всі разом працювати і діяти. І перший крок – конструктивна співпраця опозиційних демократичних сил.

Популярность: 52% [?]