Вісім опозиційних сил створили єдину парламентську опозицію


В Україні створено об’єднану парламентську опозицію.

«Ця парламентська опозиція буде частиною великого опозиційного руху, який сьогодні формується в нашій державі», — заявила лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

Вона підкреслила, що до опозиційного об'єднання увійшли вісім парламентських політичних сил.

«Ми об'єдналися сьогодні заради однієї мети — це захист наших справжніх цінностей, захист незалежності нашої держави, захист нашої національної самоідентичності, культури, історії, мови, захист нашого європейського шляху. І, як зараз з'ясовано, треба захищати свободу слова, яка була одним із здобутків останніх п’яти років. Це нас сьогодні консолідує», — впевнена Юлія Тимошенко.

За її словами, представники опозиційних сил сьогодні також підписали положення про створення координаційної ради об’єднаної парламентської опозиції.

Заяву і положення від імені партії «Батьківщина» підписала Юлія Тимошенко, від партії «Реформи і порядок» – Сергій Соболєв, від Народного Руху України – Борис Тарасюк, від «Народної самооборони» – Юрій Луценко, від Християнсько-демократичного союзу – Володимир Стретович, від Європейської партії – Микола Катеринчук, від Української соціал-демократичної партії – Олена Шустік та від Партії захисників Вітчизни – Юрій Кармазін.

Tymoshenko.UA

Популярность: 47% [?]