Юлія Тимошенко — хранителям української святині

13 березня українські хранителі безцінного багатства – землі – святкують професійне свято – День землевпорядника.

В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, оскільки вона присвячена безцінному скарбу країни – її землі. Землевпорядники дбають про те, щоб земля використовувалася раціонально і ефективно. Від їх професіоналізму залежить, наскільки по-хазяйськи використовуються земельні багатства, у якому стані їх буде передано нащадкам.

Сьогодні лідер об’єднаної демократичної опозиції Юлія Тимошенко щиросердно вітає землевпорядників з професійним святом.

«У ваших руках — найбільший і найдорожчий національний скарб, наша святиня та годувальниця — українська земля. Саме тому відповідальність і досвід, професійність та любов до рідної землі працівників землевпорядної служби є запорукою збереження і дбайливого використання земельних ресурсів нашої Батьківщини», — зазначає Юлія Тимошенко.

Лідер опозиції переконана, що професіоналізм українських землевпорядників дозволить вдосконалити систему управління земельними ресурсами та раціонального використання найкращих у світі чорноземів, які буде збережено для прийдешніх поколінь.

«Міцного вам здоров’я, добробуту та нових звершень у справі збереження нашого безцінного багатства», — бажає Юлія Тимошенко.

Професійне свято українських землевпорядників є досить молодим – його відзначають з 2000 року. Цей день встановлено Указом Президента на підтримку ініціативи Державного комітету України земельних ресурсів і Спілки землевпорядників України та враховуючи значний внесок землевпорядників у проведення реформ в Україні, забезпечення раціонального використання та охорони земельних ресурсів. День землевпорядника відзначається щороку в другу суботу березня.

Основна мета сфери землевпорядкування полягає у забезпеченні охорони земельних ресурсів, створенні сприятливого екологічного середовища і формування раціональної системи використання земель як засобу виробництва і основи для розселення людей і створення виробничої інфраструктури.

В Україні діє Державний земельний кадастр, який є зброєю держави у справі здійснення впливу на процес раціонального використання і охорони земельних ресурсів.

В Україні також діє низка законів, які регулюють землевпорядкування: «Про землевпорядкування», «Про розмежування земель державної і комунальної власності» тощо.

Tymoshenko.UA

Популярность: 100% [?]