В Україні створено об’єднану демократичну опозицію


Віче народно-патріотичних сил України ухвалило резолюцію про створення об’єднаної демократичної опозиції.

Зокрема, до опозиції увійшли «Батьківщина», Народний Рух України, Партія захисників Вітчизни, громадянський рух «Народна самооборона», Християнсько-демократичний союз, партія «Реформи і порядок», Українська соціал-демократична партія та інші політичні і громадські організації.

«До опозиційної боротьби в ім'я України, її незалежності та ствердження європейського шляху закликаємо всі політичні та громадські сили! Звертаємося до українського народу із закликом протистояти всім можливим діям, які посягатимуть на державність, конституційний лад, демократію та національні цінності України», — йдеться в резолюції.

Об’єднана демократична опозиція ставить перед собою такі цілі як відстоювання європейського напрямку розвитку України, захист демократії, боротьба за створення соціально орієнтованої економіки, протидія засиллю олігархів у економіці, посилення незалежності України та захист територіальної цілісності держави, недопущення вступу України до будь-яких міжнародних організацій, які суперечать європейським прагненням країни, зміцнення енергетичної безпеки та збереження газотранспортної системи в державній власності, а також захист статусу української мови як єдиної державної.

Як відомо, лідером об’єднаної демократичної опозиції сьогодні на віче народно-патріотичних сил України було обрано Юлію Тимошенко.

Tymoshenko.UA

Популярность: 38% [?]