ЗАЯВА ПАРТІЇ ЗАХИСНИКІВ ВІТЧИЗНИ про антиконституційний переворот в Україні

Сьогодні, 4 березня 2010 року, з прийняттям змін до статті 61 Закону України «Про регламент Верховної Ради України» фракціями Партії регіонів, комуністів, блоку Литвина та кількох політичних зрадників, в Україні нависла реальна загроза Конституційного перевороту, початок якого стався 2 березня 2010 року внаслідок незаконних дій Голови Верховної Ради України Литвина В.М., який посилаючись на новий регламент Верховної Ради України, всупереч ст. 58 Конституції України,  оголосив про розпуск демократичної більшості. Відповідно до чинної Конституції України закони та інші нормативно-правові акти України не мають зворотної дії в часі, а тому вимагати від членів коаліції збирати підписи від кожного депутата суперечить не тільки чинному законодавству, а й здоровому глузду.

Це був перший крок на шляху до здійснення державного перевороту України.

Розпустивши демократичну коаліцію та відправивши уряд Тимошенко у відставку, Партія регіонів і Президент України Віктор Янукович  зрозуміли, що згідно чинної Конституції та законодавства України законно створити коаліцію у Верховній Раді України і таким чином затвердити новий склад Уряду, їм не вдасться.

Виходячи з цього Віктор Янукович та його команда вирішили зробити другий і останній крок до перевороту, а саме: внести зміни до статті 61 Закону України «Про регламент Верховної Ради України» і узаконити формування коаліції у Верховній Раді України  з числа окремих депутатів – зрадників.

Названі політичні сили повністю ігнорують ст. 83 Конституції України, де зазначено, що «у Верховній Раді України за результатами виборів і на основі узгодження політичних позицій формується коаліція депутатських фракцій, до складу якої входить більшість народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради України» та Рішення конституційного суду України №16-рп/2008, №17-рп/1998, №12-рп/2008, в яких чорним по білому записано – до складу  коаліції  депутатських  фракцій  можуть  увійти  лише  ті  народні  депутати   України, які  є  у  складі  депутатських  фракцій,  що  сформували коаліцію. Входження в коаліцію окремих депутатів, які зрадили своїх виборців і вийшли із складу відповідних фракцій на основі особистого бажання і підкупу, є антиконституційним. Таким чином, у Верховній Раді відновлена політична корупція і вказані фракції разом із депутатами-зрадниками збираються замінити вибір українського народу на домовленість за матеріальні блага.

Партія захисників Вітчизни звертається до політичних партій, громадських організацій та засобів масової інформації з проханням конституційними методами  не допустити антиконституційного перевороту в державі і попереджає президента Віктора Януковича, що у відповідності до конституції України «право визначати і змінювати Конституційний лад належить виключно народові і не може бути узурповане державою, органами або посадовими особами», а однією з функцій Президента України є гарантування додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

Такі способи захоплення влади  є нічим іншим,  як відновленням політичної корупції, яка веде до згортання демократії, зростання напруги  в суспільстві  та спотворення волі українського народу, висловленого ним на виборах.  Це  заважає процесам об’єднання українського  суспільства проти кризових явищ та відновленню нормального громадського спокою.

Наша Партія закликає всі політичні сили згуртуватися перед небезпекою повернути Україну в тоталітарні часи і дати різку  відсіч заколотникам. Історія України знає цілий ряд випадків, коли окремі «горе політики» зраджували національні інтереси, які в подальшому опинилися на смітнику історії.

Переконані в тому, що наш заклик більшість українців підтримають і нам вдасться  зупинити  державний переворот.

Слава Україні!

Популярность: 48% [?]