Янукович хизується фальшивим випередженням на виборах. Але йому не перемогти правду, Бога та Україну

Попередні результати виборів та самовпевнена бравада Віктора Януковича, який запевняє, що отримав перевагу у 3,5% над своєю суперницею Юлією Тимошенко, стала шоком як для країни, так і для всього світу.

В Україні, яка гідно захистила свою демократію п’ять років тому, з’явилася загроза реваншу олігархічно-кримінальних сил. До 2004 року вони вважали себе непереможеними. Колишній президент Кучма постійно переконував, що глава держави обирається в Україні на сході – за рахунок високої концентрації населення в промислових областях. Однак п’ять років тому цей міф був розвінчаний. І результати всіх наступних виборів підтверджували: превалююча більшість українських регіонів та громадян голосує за демократичні та патріотичні сили. В тому числі, в серці України – в Києві.

Саме тому так дивно і підозріло виглядають результати другого туру президентських виборів. Зрозуміло, що на популярність демократичного табору негативно вплинуло бездарне правління колишнього кумира майдану Віктора Ющенка, який не зумів змінити правила гри і встановити справедливість. Він просто поміняв одних корупційних чиновників на інших. Але розчарування «помаранчевою командою» серед виборців ніколи не було настільки сильним, щоб почати любити головного ворога демократії, двічі судимого, повністю підконтрольного кримінальному бізнесу Віктора Януковича. Невже ця людина тепер представлятиме нас із вами на міжнародній арені? Буде прикладом для дітей? Прийматиме рішення про наше майбутнє?

Про свою оцінку нинішньої ситуації розповідає народний депутат України, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін.

-      Юрію Анатолійовичу, канд

Популярность: 0 [?]